podpisanie umowy Fale Loki Koki, RosMedia

“Fale Loki Koki” i “RosMedia” wspierają naszą drużynę

Mimo problemów związanych z pandemią koronawirusa nasze koszykarki ciągle mogą liczyć na wiernych sponsorów.

W czwartek w hotelu „City” podpisana została umowa naszego klubu z dwiema firmami, które wspierać będą finansowo zespół w sezonie 2020/2021 jako sponsorzy główni. Są to „Fale Loki Koki” oraz „Rosmedia”.

Ze strony klubu dokument podpisała dyrektor sportowy Nel Schada von Borzyskowski. „Fale Loki Koki” reprezentował wiceprezes firmy „Polwell” Piotr Dagiel, natomiast w imieniu „Rosmediów” swój autograf złożył współwłaściciel, wiceprezes Rafał Pyszka.

– Jestem dumny, że także i w tym sezonie nadal będziemy wspierać Basket 25, poprzednio występujący jako Artego. Tak, jak to trwa od lat, choć ze zrozumiałych względów już w nieco niższym wymiarze – powiedział Piotr Dagiel.

podpisanie umowy KS Basket 25 - Fale Loki Koki

Z kolei Rafał Pyszka podkreślił: – Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w tak znakomitym gronie. Nasza firma od dawna uczestniczy w życiu sportowym, zarówno od strony organizacyjnej, jak i sponsorskiej. Wspieraliśmy i wspieramy zarówno indywidualnych zawodników, jak i dyscypliny zespołowe. Wierzymy, że przy naszej pomocy koszykarki osiągną sukces w nowym sezonie ekstraklasy.

Jak wiadomo, rozgrywki Energa Basket Ligi Kobiet startują w najbliższy weekend. Nasze dziewczyny zagrają w niedzielę, 4 października, w Gorzowie z miejscowym AZS AJP (godz. 16.30).

Tekst: Tadeusz Nadolski