Polskie Przetwory sponsorem tytularnym K…


馃毃Polskie Przetwory sponsorem tytularnym KS Basket 25 Bydgoszcz!

Mi艂o nam poinformowa膰, 偶e do grona naszych sponsor贸w do艂膮czaj膮 Polskie Przetwory – zak艂ad Krajowej Sp贸艂ki Cukrowej S.A.

W dniu 23.06.2021 w hali Arena, odby艂a si臋 konferencja prasowa, na kt贸rej og艂oszono wsparcie bydgoskim klubom koszykarskim w ekstraklasie – Astoria Bydgoszcz oraz naszemu klubowi przez Polskie Przetwory – zak艂ad Krajowej Sp贸艂ki Cukrowej S.A.

Na konferencji obecni byli: Pan Tomasz Rega (cz艂onek zarz膮du Krajowej Sp贸艂ki Cukrowej S.A.), Pan Rados艂aw Piesiewicz (Prezes Polskiego Zwi膮zku Koszyk贸wki oraz Polskiej Ligi Koszyk贸wki), Pan Bart艂omiej Dzejdzej (Prezes Klubu Koszykarskiego Astoria Bydgoszcz S.A.), Pan Piotr Kulpeksza (Prezes KS Basket 25 Ekstraklasa Bydgoszcz Sp. z o.o.), Micha艂 Chyli艅ski (zawodnik Astoria Bydgoszcz), oraz Karina Micha艂ek (nasza zawodniczka).

Piotr Kulpeksza: 鈥濳lub KS Basket 25 Ekstraklasa Bydgoszcz bardzo serdecznie dzi臋kuje Krajowej Sp贸艂ce Cukrowej za dzisiejsze podpisanie listu intencyjnego. Mamy nadzieje, 偶e b臋dziemy godnie reprezentowali naszego partnera w rozgrywkach Energa Basket Ligi Kobiet. Walczymy ca艂y czas o to aby wystartowa膰 w Euro Cupie. Jeszcze raz bardzo dzi臋kujemy鈥.

Podczas konferencji prasowej podsumowano wsparcie jakie otrzymaj膮 bydgoskie kluby sportowe oraz cele na nadchodz膮cy sezon 2021/2022.

Witamy Polskie Przetwory S.A.!Zobacz na Instagram’ie