Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz vs VBW Arka Gdynia

Wyniki

EBLK 2021/2022

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
79 - 88
Final Score
1 2 3 4 DO W
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 14 19 30 16 - 79
VBW Arka Gdynia 30 23 24 11 - 88
ZBI
36
AST
26
PRZ
5
BLK
1
FAU
17
ZBI
28
AST
25
PRZ
5
BLK
2
FAU
18
Statystyki Meczu
43.8%
Skuteczność rzutów z gry
40.7%
Skuteczność rzutów za 3
75.0%
Skuteczność rzutów osobistych
51.2%
Skuteczność rzutów z gry
70.6%
Skuteczność rzutów za 3
80.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
4Nathalie Fontaine143210010.03650.055100.01220
6Angelika Stankiewicz402001425.000022100.00001
8Jillian Alleyne21101215955.622100.051050.05513
10Wiktoria Sobiech01700010.0030.00000101
11Aleksandra Zmierczak00000000010.00000002
12Niki Eivery1059102540.02540.00001431
13Wiktoria Zasada00000000010.00000010
14Karolina Poboży633002450.0010.022100.01222
21Laura Miskiniene15101004666.711100.04580.02833
25Karina Michałek91110020.03742.90000114
 Łącznie79332651143243.8112740.7182475.012241517

VBW Arka Gdynia

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
8802552224301217081004241118

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Link do biletów
23 lutego 2022 (środa) 17:00 EBLK 2021/2022 15 https://bilety.ksbasket25.pl/polskie-przetwory-basket-25-bydgoszcz-vbw-arka-gd2

Poprzednie spotkania

EBLK 2021/2022

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
89 - 70
Final Score

EBLK 2020/2021

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
122 - 54
Final Score

EBLK 2020/2021

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
64 - 68
Final Score

EBLK 2019/2020

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
64 - 71
Final Score

EBLK 2018/2019

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
58 - 70
Final Score

EBLK 2018/2019

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
59 - 65
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
64 - 58
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
52 - 83
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
65 - 59
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
91 - 86
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
67 - 72
Final Score

EBLK 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
92 - 85
Final Score

EBLK 2017/2018

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
73 - 75
Final Score