SKK Polonia Warszawa vs Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2021/2022

SKK Polonia Warszawa
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
80 - 88
Final Score
1 2 3 4 DO W
SKK Polonia Warszawa 20 21 20 19 - 80
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 26 18 20 24 - 88
ZBI
35
AST
20
PRZ
10
BLK
4
FAU
25
ZBI
44
AST
20
PRZ
7
BLK
2
FAU
7
Statystyki Meczu
50.0%
Skuteczność rzutów z gry
29.2%
Skuteczność rzutów za 3
83.3%
Skuteczność rzutów osobistych
52.8%
Skuteczność rzutów z gry
33.3%
Skuteczność rzutów za 3
71.4%
Skuteczność rzutów osobistych

SKK Polonia Warszawa

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
800201042244072401518012231425

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
0Janeesa “Chucky” Jeffery1563103650.02366.73475.02411
4Nathalie Fontaine733003933.3010.011100.00310
6Angelika Stankiewicz900104666.700011100.00011
8Jillian Alleyne221323181080.00006966.74933
10Wiktoria Sobiech2320111100.00000000310
11Aleksandra Zmierczak613001425.01250.01250.01010
12Niki Eivery722101250.01333.322100.01131
13Wiktoria Zasada010000000000000100
14Karolina Poboży00000010.00000000000
21Laura Miskiniene14102105771.4010.04757.14611
25Karina Michałek603002728.6020.022100.00020
 Łącznie88392072285352.841233.3202871.41529147

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
15 stycznia 2022 (sobota) 17:00 EBLK 2021/2022 16

Poprzednie spotkania

EBLK 2021/2022

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
SKK Polonia Warszawa
74 - 80
Final Score

Puchar Polski 2020/2021

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
SKK Polonia Warszawa
83 - 53
Final Score