Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz vs CTL Zagłębie Sosnowiec

Wyniki

EBLK 2021/2022

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
CTL Zagłębie Sosnowiec
78 - 73
Final Score
1 2 3 4 DO W
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 19 21 26 12 - 78
CTL Zagłębie Sosnowiec 20 11 18 24 - 73
ZBI
35
AST
22
PRZ
3
BLK
1
FAU
17
ZBI
39
AST
23
PRZ
11
BLK
1
FAU
18
Statystyki Meczu
46.9%
Skuteczność rzutów z gry
50.0%
Skuteczność rzutów za 3
81.8%
Skuteczność rzutów osobistych
39.5%
Skuteczność rzutów z gry
37.5%
Skuteczność rzutów za 3
70.6%
Skuteczność rzutów osobistych

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
6Angelika Stankiewicz1641002825.03650.03475.01313
9Roksana Sobiech000000000000000000
10Wiktoria Sobiech721012540.011100.00000242
11Aleksandra Zmierczak00100000010.00000010
12Niki Eivery22432044100.04757.122100.00441
13Wiktoria Zasada810101250.02540.00001001
14Karolina Poboży05700010.00000001435
21Laura Miskiniene11126003837.511100.022100.011132
25Karina Michałek1443003475.02540.02366.70432
 Łącznie78322231153246.9132650.091181.85302017

CTL Zagłębie Sosnowiec

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
730231111743092401217013261418

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Link do biletów
22 stycznia 2022 (sobota) 18:30 EBLK 2021/2022 17 https://bilety.ksbasket25.pl/polskie-przetwory-basket-25-bydgoszcz-ctl-zaglebie

Poprzednie spotkania

EBLK 2021/2022

CTL Zagłębie Sosnowiec
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
75 - 83
Final Score

EBLK 2020/2021

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
CTL Zagłębie Sosnowiec
82 - 77
Final Score

EBLK 2020/2021

CTL Zagłębie Sosnowiec
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
65 - 90
Final Score