Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz vs MKS Pruszków

Wyniki

EBLK 2022/2023

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
MKS Pruszków
85 - 80
Final Score
1 2 3 4 DO W
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 18 20 27 20 - 85
MKS Pruszków 17 16 22 25 - 80
ZBI
48
AST
12
PRZ
9
BLK
0
FAU
29
ZBI
38
AST
19
PRZ
16
BLK
2
FAU
29
Statystyki Meczu
45.2%
Skuteczność rzutów z gry
21.1%
Skuteczność rzutów za 3
92.1%
Skuteczność rzutów osobistych
38.2%
Skuteczność rzutów z gry
41.7%
Skuteczność rzutów za 3
57.5%
Skuteczność rzutów osobistych

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
7Wiktoria Sobiech6220022100.0020.022100.00252
9Martyna Pyka24000020.0030.022100.01324
12Sparkle Taylor31660071450.0000171894.41561
13Wiktoria Zasada31120010.01333.30001023
22Zuzanna Krupa010000000000001011
25Karina Michałek1020302450.02825.00000243
30Shante Evans841001425.011100.03475.02205
32Stephanie Kostowicz232012061250.0000111291.771304
44Gabriela Marginean231201250.0020.00000325
77Marta Wieczyńska02000010.00000001101
 Łącznie85451290194245.241921.1353892.114342329

MKS Pruszków

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
800191622155051202340013251529

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
29 października 2022 (sobota) 15:00 EBLK 2022/2023 5