CCC Polkowice vs KS Basket 25 Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2020/2021

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
100 - 77
Final Score
1 2 3 4 DO W
BC Polkowice 26 29 22 23 - 100
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 20 24 16 17 - 77
ZBI
39
AST
25
PRZ
4
BLK
5
FAU
22
ZBI
36
AST
15
PRZ
6
BLK
1
FAU
18
Statystyki Meczu
54.4%
Skuteczność rzutów z gry
59.1%
Skuteczność rzutów za 3
86.7%
Skuteczność rzutów osobistych
39.1%
Skuteczność rzutów z gry
20.0%
Skuteczność rzutów za 3
70.4%
Skuteczność rzutów osobistych

BC Polkowice

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
1000254537680132201315012271222

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
0Prywatne: Janeesa „Chucky” Jeffery141050051533.31616.73475.03733
1Agata Świątkowska000000000000000000
3Prywatne: Angelika Stankiewicz00000080.0040.00000012
4Edyta Faleńczyk750002540.00003475.05011
5Daria Nogal000000000000000000
8Elżbieta Międzik00211040.0040.00000011
13Julie McBride15951051145.52366.73475.04502
25Karina Michałek12103055100.011100.011100.00103
30Shante Evans25521081650.0010.091464.33223
 Łącznie77301561276939.142021.1192770.41818818

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
28 listopada 2020 (sobota) 19:00 EBLK 2020/2021 9

Poprzednie spotkania

EBLK 2019/2020

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
79 - 85
Final Score

Puchar Polski 2019/2020

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
64 - 72
Final Score

EBLK 2019/2020

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
67 - 62
Final Score

EBLK 2018/2019

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
61 - 44
Final Score

Puchar Polski 2018/2019

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
79 - 45
Final Score

EBLK 2018/2019

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
72 - 68
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
59 - 46
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
58 - 63
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
66 - 76
Final Score

EBLK 2017/2018

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
81 - 71
Final Score

Puchar Polski 2017/2018

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
68 - 77
Final Score

EBLK 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
92 - 80
Final Score