CTL Zagłębie Sosnowiec vs KS Basket 25 Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2021/2022

CTL Zagłębie Sosnowiec
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
75 - 83
Final Score
1 2 3 4 DO W
CTL Zagłębie Sosnowiec 22 14 19 20 - 75
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 19 21 20 23 - 83
ZBI
40
AST
18
PRZ
3
BLK
4
FAU
22
ZBI
47
AST
13
PRZ
7
BLK
2
FAU
24
Statystyki Meczu
42.9%
Skuteczność rzutów z gry
37.5%
Skuteczność rzutów za 3
48.0%
Skuteczność rzutów osobistych
54.8%
Skuteczność rzutów z gry
20.0%
Skuteczność rzutów za 3
75.9%
Skuteczność rzutów osobistych

CTL Zagłębie Sosnowiec

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
75018341842092401225014261222

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
4Nathalie Fontaine2082117977.81520.03560.01703
6Angelika Stankiewicz80200020.01333.355100.00011
8Jillian Alleyne151432051241.71250.022100.05913
10Wiktoria Sobiech730003475.0010.01250.01214
11Aleksandra Zmierczak10001000010.01250.00002
13Wiktoria Zasada01010010.0010.00000100
14Karolina Poboży370001333.300011100.03423
20Magdalena Szajtauer020000000000001100
22Michaela Duran Houser2585306875.02825.07887.52633
25Karina Michałek411001333.3030.02450.01005
 Łącznie83441372234254.852520.8222975.91532824

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
6 listopada 2021 (sobota) 17:00 EBLK 2021/2022 6

Poprzednie spotkania

EBLK 2020/2021

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
CTL Zagłębie Sosnowiec
82 - 77
Final Score

EBLK 2020/2021

CTL Zagłębie Sosnowiec
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
65 - 90
Final Score