CTL Zagłębie Sosnowiec vs KS Basket 25 Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2020/2021

CTL Zagłębie Sosnowiec
KS Basket 25 Bydgoszcz
65 - 90
Final Score
1 2 3 4 DO W
CTL Zagłębie Sosnowiec 16 16 14 19 - 65
KS Basket 25 Bydgoszcz 20 26 19 25 - 90
ZBI
35
AST
16
PRZ
15
BLK
4
FAU
21
ZBI
48
AST
28
PRZ
3
BLK
5
FAU
15
Statystyki Meczu
31.1%
Skuteczność rzutów z gry
34.8%
Skuteczność rzutów za 3
78.6%
Skuteczność rzutów osobistych
51.5%
Skuteczność rzutów z gry
40.0%
Skuteczność rzutów za 3
57.1%
Skuteczność rzutów osobistych

CTL Zagłębie Sosnowiec

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
650161542374082301114014211021

KS Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
0Janeesa “Chucky” Jeffery10103004850.02450.00001922
1Agata Świątkowska000000000000000001
3Angelika Stankiewicz1731004850.02540.071070.00311
4Edyta Faleńczyk3110011100.00001250.00101
8Elżbieta Międzik833003650.02540.00001230
10Wiktoria Sobiech315011250.01250.00000131
13Julie McBride846003650.01425.01250.01330
20Magdalena Szajtauer3420011100.00001250.02222
21Wiktoria Zasada300001250.011100.00000010
25Karina Michałek12722051241.7030.02450.01613
30Shante Evans10721351241.7000010.05221
44Lauren Ervin1383016875.011100.00002613
 Suma90482835346651.5102540.0122157.113351915

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
21 października 2020 (środa) 18:00 EBLK 2020/2021 3