Eleftheria Moschatou vs KS Basket 25 Bydgoszcz

Wyniki

Euro Cup 2021/2022

Eleftheria Moschatou
KS Basket 25 Bydgoszcz
48 - 57
Final Score
1 2 3 4 DO W
Eleftheria Moschatou 13 5 17 13 - 48
KS Basket 25 Bydgoszcz 18 14 11 14 - 57
ZBI
34
AST
11
PRZ
12
BLK
7
FAU
16
ZBI
46
AST
16
PRZ
9
BLK
2
FAU
15
Statystyki Meczu
29.2%
Skuteczność rzutów z gry
33.3%
Skuteczność rzutów za 3
72.7%
Skuteczność rzutów osobistych
36.5%
Skuteczność rzutów z gry
16.7%
Skuteczność rzutów za 3
76.9%
Skuteczność rzutów osobistych

Eleftheria Moschatou

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
4801112714480412081106281616

KS Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
4Nathalie Fontaine362201812.5050.01250.01512
3Angelika Stankiewicz16411051145.5030.06785.72224
10Wiktoria Sobiech01001020.0010.00000121
12Zuzanna Krupa000000000000000000
21Wiktoria Zasada04200000010.00001300
14Karolina Poboży840002633.311100.01250.01321
20Magdalena Szajtauer000000000000000000
21Laura Miskiniene181321181080.0010.022100.04931
22Michaela Duran Houser264501911.1020.00000653
25Karina Michałek1055002633.32450.00002313
 Łącznie57431692195236.531816.7101376.911351715

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
23 września 2021 (czwartek) 18:00 Euro Cup 2021/2022 Kwalifikacje