KS Basket 25 Bydgoszcz vs BC Polkowice

Wyniki

EBLK 2021/2022

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
62 - 77
Final Score
1 2 3 4 DO W
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 14 21 16 11 - 62
BC Polkowice 23 26 16 12 - 77
ZBI
32
AST
13
PRZ
8
BLK
5
FAU
17
ZBI
50
AST
14
PRZ
9
BLK
2
FAU
20
Statystyki Meczu
26.2%
Skuteczność rzutów z gry
38.1%
Skuteczność rzutów za 3
94.1%
Skuteczność rzutów osobistych
61.8%
Skuteczność rzutów z gry
20.7%
Skuteczność rzutów za 3
81.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
4Prywatne: Nathalie Fontaine1522113560.01425.066100.00222
6Prywatne: Angelika Stankiewicz91210050.011100.066100.00123
8Prywatne: Jillian Alleyne151201331127.33475.00005731
10Wiktoria Sobiech32211030.01425.00000203
11Aleksandra Zmierczak000000000000000000
12Zuzanna Krupa000000000000000000
13Wiktoria Zasada01010010.00000001011
14Prywatne: Karolina Poboży241101616.70000001321
20Magdalena Szajtauer000000000000000000
22Michaela Duran Houser923203742.91425.0010.01153
25Karina Michałek933001425.01425.044100.00333
 Łącznie62271385114226.282138.1161794.110221917

BC Polkowice

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
77014922134062901721016342320

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
17 października 2021 (niedziela) 17:00 EBLK 2021/2022 3

Poprzednie spotkania

Puchar Polski 2020/2021

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
70 - 68
Final Score

EBLK 2020/2021

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
68 - 70
Final Score

EBLK 2020/2021

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
100 - 77
Final Score

EBLK 2019/2020

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
79 - 85
Final Score

Puchar Polski 2019/2020

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
64 - 72
Final Score

EBLK 2019/2020

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
67 - 62
Final Score

EBLK 2018/2019

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
61 - 44
Final Score

Puchar Polski 2018/2019

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
79 - 45
Final Score

EBLK 2018/2019

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
72 - 68
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
59 - 46
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
58 - 63
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
66 - 76
Final Score

EBLK 2017/2018

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
81 - 71
Final Score

Puchar Polski 2017/2018

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
68 - 77
Final Score

EBLK 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
92 - 80
Final Score