KS Basket 25 Bydgoszcz vs CCC Polkowice

Wyniki

EBLK 2020/2021

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
68 - 70
Final Score
1 2 3 4 DO W
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 12 25 11 20 - 68
BC Polkowice 30 12 14 14 - 70
ZBI
34
AST
21
PRZ
5
BLK
3
FAU
20
ZBI
34
AST
20
PRZ
14
BLK
3
FAU
24
Statystyki Meczu
35.7%
Skuteczność rzutów z gry
33.3%
Skuteczność rzutów za 3
74.1%
Skuteczność rzutów osobistych
37.7%
Skuteczność rzutów z gry
14.8%
Skuteczność rzutów za 3
80.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
1Agata Świątkowska000000000000000000
3Angelika Stankiewicz970003837.51333.322100.02542
4Edyta Faleńczyk2000011100.00000000010
8Elżbieta Międzik9140131225.03933.30001012
10Wiktoria Sobiech000000000000000000
11Cierra Burdick10122212825.000061060.04823
13Julie McBride9210102825.01520.044100.01133
25Karina Michałek1021104850.02540.00000214
30Shante Evans1562014944.411100.06966.71525
33Janis Ndiba Boonstra442101250.0010.022100.01311
 Łącznie68342153205635.782433.3202774.110241520

BC Polkowice

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
70020143236104270202509251424

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
20 lutego 2021 (sobota) 14:00 EBLK 2020/2021 20

Poprzednie spotkania

EBLK 2020/2021

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
100 - 77
Final Score

EBLK 2019/2020

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
79 - 85
Final Score

Puchar Polski 2019/2020

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
64 - 72
Final Score

EBLK 2019/2020

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
67 - 62
Final Score

EBLK 2018/2019

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
61 - 44
Final Score

Puchar Polski 2018/2019

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
79 - 45
Final Score

EBLK 2018/2019

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
72 - 68
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
59 - 46
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
58 - 63
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
66 - 76
Final Score

EBLK 2017/2018

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
81 - 71
Final Score

Puchar Polski 2017/2018

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
68 - 77
Final Score

EBLK 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
92 - 80
Final Score