KS Basket 25 Bydgoszcz vs CCC Polkowice

Wyniki

EBLK 2020/2021

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
68 - 70
Final Score
1 2 3 4 DO W
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 12 25 11 20 - 68
BC Polkowice 30 12 14 14 - 70
ZBI
34
AST
21
PRZ
5
BLK
3
FAU
20
ZBI
34
AST
20
PRZ
14
BLK
3
FAU
24
Statystyki Meczu
35.7%
Skuteczność rzutów z gry
33.3%
Skuteczność rzutów za 3
74.1%
Skuteczność rzutów osobistych
37.7%
Skuteczność rzutów z gry
14.8%
Skuteczność rzutów za 3
80.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
1Agata Świątkowska000000000000000000
3Prywatne: Angelika Stankiewicz970003837.51333.322100.02542
4Edyta Faleńczyk2000011100.00000000010
8Elżbieta Międzik9140131225.03933.30001012
10Wiktoria Sobiech000000000000000000
11Cierra Burdick10122212825.000061060.04823
13Julie McBride9210102825.01520.044100.01133
25Karina Michałek1021104850.02540.00000214
30Shante Evans1562014944.411100.06966.71525
33Janis Ndiba Boonstra442101250.0010.022100.01311
 Łącznie68342153205635.782433.3202774.110241520

BC Polkowice

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
70020143236104270202509251424

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
20 lutego 2021 (sobota) 14:00 EBLK 2020/2021 20

Poprzednie spotkania

EBLK 2020/2021

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
100 - 77
Final Score

EBLK 2019/2020

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
79 - 85
Final Score

Puchar Polski 2019/2020

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
64 - 72
Final Score

EBLK 2019/2020

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
67 - 62
Final Score

EBLK 2018/2019

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
61 - 44
Final Score

Puchar Polski 2018/2019

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
79 - 45
Final Score

EBLK 2018/2019

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
72 - 68
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
59 - 46
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
58 - 63
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 FINAŁ

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
66 - 76
Final Score

EBLK 2017/2018

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
81 - 71
Final Score

Puchar Polski 2017/2018

BC Polkowice
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
68 - 77
Final Score

EBLK 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
BC Polkowice
92 - 80
Final Score