KS Basket 25 Bydgoszcz vs CTL Zagłębie Sosnowiec

Wyniki

EBLK 2020/2021

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
CTL Zagłębie Sosnowiec
82 - 77
Final Score
1 2 3 4 DO W
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - - - - - 82
CTL Zagłębie Sosnowiec - - - - - 77
ZBI
37
AST
18
PRZ
8
BLK
1
FAU
14
ZBI
31
AST
15
PRZ
11
BLK
2
FAU
14
Statystyki Meczu
50.8%
Skuteczność rzutów z gry
57.9%
Skuteczność rzutów za 3
70.0%
Skuteczność rzutów osobistych
42.0%
Skuteczność rzutów z gry
41.4%
Skuteczność rzutów za 3
77.8%
Skuteczność rzutów osobistych

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
0Janeesa „Chucky” Jeffery433301425.011100.01333.30334
4Edyta Faleńczyk511002366.71250.00000111
5Daria Nogal000000000000000000
8Elżbieta Międzik1554005683.35683.30000511
10Wiktoria Sobiech200001250.0010.00000000
11Cierra Burdick71851131717.600011100.061210
13Julie McBride952204666.71333.30001424
21Wiktoria Zasada000000000000000000
25Karina Michałek1311104944.42540.03475.00151
30Shante Evans274210121675.011100.022100.00453
 Łącznie82371881326350.8111957.971070.07301814

CTL Zagłębie Sosnowiec

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
7701511229690122907907241314

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
3 stycznia 2021 (niedziela) 17:00 EBLK 2020/2021 14

Poprzednie spotkania

EBLK 2020/2021

CTL Zagłębie Sosnowiec
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
65 - 90
Final Score