KS Basket 25 Bydgoszcz vs Energa Toruń

Wyniki

EBLK 2020/2021

KS Basket 25 Bydgoszcz
Energa Toruń
73 - 50
Final Score
1 2 3 4 DO W
KS Basket 25 Bydgoszcz 25 22 13 13 - 73
Energa Toruń 6 13 19 12 - 50
ZBI
37
AST
21
PRZ
11
BLK
8
FAU
16
ZBI
47
AST
7
PRZ
5
BLK
2
FAU
17
Statystyki Meczu
41.2%
Skuteczność rzutów z gry
22.2%
Skuteczność rzutów za 3
68.8%
Skuteczność rzutów osobistych
26.2%
Skuteczność rzutów z gry
18.2%
Skuteczność rzutów za 3
82.4%
Skuteczność rzutów osobistych

KS Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
0Janeesa “Chucky” Jeffery225101250.0010.00000200
3Angelika Stankiewicz1422206966.7010.022100.01113
4Edyta Faleńczyk273001520.00000002510
8Elżbieta Międzik400102450.0010.00000010
9Roksana Sobiech921202922.22728.63560.00223
10Wiktoria Sobiech748013742.9010.01250.01322
13Julie McBride000000000000000000
20Magdalena Szajtauer9110253560.0010.03475.02902
21Wiktoria Zasada6201021216.72922.20000202
25Karina Michałek842113837.51425.011100.02223
30Shante Evans500102366.70001250.00001
44Lauren Ervin730013475.01250.00001200
 Suma733721118286841.262722.2111668.8928916

Energa Toruń

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
5007521661042201417015321917

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
18 października 2020 (niedziela) 18:00 EBLK 2020/2021 4

Poprzednie spotkania

EBLK 2019/2020

Energa Toruń
KS Basket 25 Bydgoszcz
76 - 94
Final Score

EBLK 2019/2020

KS Basket 25 Bydgoszcz
Energa Toruń
92 - 60
Final Score

EBLK 2018/2019

KS Basket 25 Bydgoszcz
Energa Toruń
77 - 83
Final Score

EBLK 2018/2019

Energa Toruń
KS Basket 25 Bydgoszcz
77 - 70
Final Score

EBLK 2017/2018

Energa Toruń
KS Basket 25 Bydgoszcz
76 - 85
Final Score

EBLK 2017/2018

KS Basket 25 Bydgoszcz
Energa Toruń
94 - 64
Final Score