KS Basket 25 Bydgoszcz vs GTK Gdynia

Wyniki

EBLK 2020/2021

KS Basket 25 Bydgoszcz
GTK Gdynia
80 - 61
Final Score
1 2 3 4 DO W
KS Basket 25 Bydgoszcz 24 22 20 14 - 80
GTK Gdynia 14 17 10 20 - 61
ZBI
31
AST
22
PRZ
9
BLK
5
FAU
13
ZBI
38
AST
12
PRZ
8
BLK
2
FAU
14
Statystyki Meczu
50.8%
Skuteczność rzutów z gry
37.5%
Skuteczność rzutów za 3
100.0%
Skuteczność rzutów osobistych
32.3%
Skuteczność rzutów z gry
22.7%
Skuteczność rzutów za 3
84.2%
Skuteczność rzutów osobistych

KS Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
0Janeesa “Chucky” Jeffery1141215955.61250.00000412
1Agata Świątkowska00000000020.00000001
3Angelika Stankiewicz1430203837.5030.088100.00332
4Edyta Faleńczyk632003475.00000000301
8Elżbieta Międzik1123003475.03475.022100.01100
10Wiktoria Sobiech213101333.3010.00000161
13Julie McBride9210203475.022100.011100.00221
20Magdalena Szajtauer871024850.0010.00002511
21Wiktoria Zasada631112728.62728.60001203
25Karina Michałek701103560.011100.00000001
30Shante Evans240001425.00000002220
44Lauren Ervin420012366.7010.00000210
 Suma80312295305950.892437.51111100.06251613

GTK Gdynia

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
61012822062052201619015232014

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
31 października 2020 (sobota) 00:00 EBLK 2020/2021 6