KS Basket 25 Bydgoszcz vs SKK Polonia Warszawa

Wyniki

Puchar Polski 2020/2021

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
SKK Polonia Warszawa
83 - 53
Final Score
1 2 3 4 DO W
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 18 20 29 16 - 83
SKK Polonia Warszawa 19 13 12 9 - 53
ZBI
36
AST
22
PRZ
10
BLK
8
FAU
15
ZBI
33
AST
13
PRZ
8
BLK
1
FAU
21
Statystyki Meczu
44.4%
Skuteczność rzutów z gry
28.6%
Skuteczność rzutów za 3
77.8%
Skuteczność rzutów osobistych
32.1%
Skuteczność rzutów z gry
29.4%
Skuteczność rzutów za 3
73.7%
Skuteczność rzutów osobistych

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
13Julie McBride838403650.0020.022100.00300
21Wiktoria Zasada321011250.01250.00001100
25Karina Michałek842102728.61425.033100.02221
1Agata Świątkowska11100040.0030.01250.00100
3Angelika Stankiewicz1112113837.52450.03475.00112
4Edyta Faleńczyk750103560.0010.011100.00513
8Elżbieta Międzik313101714.31425.00000121
10Wiktoria Sobiech533012366.70001250.00323
11Cierra Burdick14102124666.70006875.06441
30Shante Evans1930007977.811100.04580.01202
33Janis Ndiba Boonstra430132633.30000001222
 Łącznie833622108286344.462128.6212777.811251415

SKK Polonia Warszawa

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
5301381175305170141908252421

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
5 marca 2021 (piątek) 20:30 Puchar Polski 2020/2021 Ćwierćfinał