KS Basket 25 Bydgoszcz vs VBW Arka Gdynia

Wyniki

EBLK 2020/2021

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
64 - 68
Final Score
1 2 3 4 DO W
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 20 15 14 15 - 64
VBW Arka Gdynia 12 22 13 21 - 68
ZBI
23
AST
8
PRZ
9
BLK
2
FAU
21
ZBI
38
AST
19
PRZ
5
BLK
3
FAU
20
Statystyki Meczu
43.4%
Skuteczność rzutów z gry
35.3%
Skuteczność rzutów za 3
57.1%
Skuteczność rzutów osobistych
42.9%
Skuteczność rzutów z gry
28.6%
Skuteczność rzutów za 3
82.4%
Skuteczność rzutów osobistych

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
0Janeesa “Chucky” Jeffery253031101662.55771.40001243
4Edyta Faleńczyk21000010.0010.02450.00101
5Daria Nogal000000000000000000
8Elżbieta Międzik02100020.0020.00000223
10Wiktoria Sobiech000000000000000000
11Cierra Burdick161012161154.5010.04850.02834
13Julie McBride315201616.71250.00000103
21Wiktoria Zasada000000000000000000
25Karina Michałek01020050.0020.00000114
30Shante Evans18510061250.0020.06966.72313
 Łącznie6423892235343.461735.3122157.15181121

VBW Arka Gdynia

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
68019532456062101417011271520

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
30 grudnia 2020 (środa) 17:00 EBLK 2020/2021 11

Poprzednie spotkania

EBLK 2019/2020

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
64 - 71
Final Score

EBLK 2018/2019

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
58 - 70
Final Score

EBLK 2018/2019

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
59 - 65
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
64 - 58
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
52 - 83
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
65 - 59
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
91 - 86
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
67 - 72
Final Score

EBLK 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
92 - 85
Final Score

EBLK 2017/2018

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
73 - 75
Final Score