Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin vs KS Basket 25 Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2020/2021

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
67 - 56
Final Score
1 2 3 4 DO W
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 19 13 17 18 - 67
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 13 15 13 15 - 56
ZBI
30
AST
21
PRZ
8
BLK
3
FAU
19
ZBI
28
AST
13
PRZ
8
BLK
1
FAU
21
Statystyki Meczu
48.1%
Skuteczność rzutów z gry
18.2%
Skuteczność rzutów za 3
71.4%
Skuteczność rzutów osobistych
32.8%
Skuteczność rzutów z gry
19.0%
Skuteczność rzutów za 3
75.0%
Skuteczność rzutów osobistych

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
6702183255202110152102281919

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
1Agata Świątkowska000000000000000000
3Angelika Stankiewicz115200100.0060.01250.00122
4Edyta Faleńczyk000000000000000010
8Elżbieta Międzik911103475.03475.00000113
11Cierra Burdick11110202922.200071070.02984
13Julie McBride11352051338.51520.00000322
21Wiktoria Zasada000000000000000000
25Karina Michałek411001425.0030.022100.00104
30Shante Evans16611071643.8010.022100.02443
33Janis Ndiba Boonstra450012540.0020.00002303
 Łącznie56281381206132.842119.0121675.06221821

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
17 lutego 2021 (środa) 18:00 EBLK 2020/2021 13

Poprzednie spotkania

EBLK 2020/2021

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
87 - 77
Final Score

EBLK 2019/2020

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
71 - 65
Final Score

EBLK 2019/2020

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
62 - 78
Final Score

EBLK 2018/2019

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
72 - 76
Final Score

EBLK 2018/2019

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
67 - 76
Final Score

EBLK 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
86 - 55
Final Score

EBLK 2017/2018

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
58 - 73
Final Score