VBW Arka Gdynia vs KS Basket 25 Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2020/2021

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
122 - 54
Final Score
1 2 3 4 DO W
VBW Arka Gdynia 35 34 30 23 - 122
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 11 10 12 21 - 54
ZBI
41
AST
40
PRZ
12
BLK
3
FAU
16
ZBI
20
AST
8
PRZ
4
BLK
3
FAU
13
Statystyki Meczu
58.4%
Skuteczność rzutów z gry
47.4%
Skuteczność rzutów za 3
93.3%
Skuteczność rzutów osobistych
32.7%
Skuteczność rzutów z gry
17.6%
Skuteczność rzutów za 3
100.0%
Skuteczność rzutów osobistych

VBW Arka Gdynia

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
1220401234577018380141501526516

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
1Agata Świątkowska000000000000000000
3Prywatne: Angelika Stankiewicz21410061540.02633.377100.00434
4Edyta Faleńczyk6211031127.3010.00000202
8Elżbieta Międzik001000000000000000
9Roksana Sobiech000200000000000000
10Wiktoria Sobiech901003837.51250.022100.00023
11Cierra Burdick26112040.0010.022100.02410
13Julie McBride000000000000000000
21Wiktoria Zasada430002540.0030.00002120
25Karina Michałek20000050.0030.022100.00061
30Shante Evans000000000000000000
33Janis Ndiba Boonstra1053014757.1010.022100.02323
 Łącznie5420843185532.731717.61515100.06141613

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
3 marca 2021 (środa) 18:00 EBLK 2020/2021 22

Poprzednie spotkania

EBLK 2020/2021

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
64 - 68
Final Score

EBLK 2019/2020

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
64 - 71
Final Score

EBLK 2018/2019

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
58 - 70
Final Score

EBLK 2018/2019

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
59 - 65
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
64 - 58
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
52 - 83
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
65 - 59
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
91 - 86
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
67 - 72
Final Score

EBLK 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
92 - 85
Final Score

EBLK 2017/2018

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
73 - 75
Final Score