VBW Arka Gdynia vs KS Basket 25 Bydgoszcz

Wyniki

EBLK 2020/2021

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
122 - 54
Final Score
1 2 3 4 DO W
VBW Arka Gdynia 35 34 30 23 - 122
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 11 10 12 21 - 54
ZBI
41
AST
40
PRZ
12
BLK
3
FAU
16
ZBI
20
AST
8
PRZ
4
BLK
3
FAU
13
Statystyki Meczu
58.4%
Skuteczność rzutów z gry
47.4%
Skuteczność rzutów za 3
93.3%
Skuteczność rzutów osobistych
32.7%
Skuteczność rzutów z gry
17.6%
Skuteczność rzutów za 3
100.0%
Skuteczność rzutów osobistych

VBW Arka Gdynia

PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
1220401234577018380141501526516

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

# Zawodnik PKT ZBI AST PRZ BLK RGC RGW RG% R3C R3W R3% ROC ROW RO% ZBA ZBO STR FAU
1Agata Świątkowska000000000000000000
3Angelika Stankiewicz21410061540.02633.377100.00434
4Edyta Faleńczyk6211031127.3010.00000202
8Elżbieta Międzik001000000000000000
9Roksana Sobiech000200000000000000
10Wiktoria Sobiech901003837.51250.022100.00023
11Cierra Burdick26112040.0010.022100.02410
13Julie McBride000000000000000000
21Wiktoria Zasada430002540.0030.00002120
25Karina Michałek20000050.0030.022100.00061
30Shante Evans000000000000000000
33Janis Ndiba Boonstra1053014757.1010.022100.02323
 Łącznie5420843185532.731717.61515100.06141613

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
3 marca 2021 (środa) 18:00 EBLK 2020/2021 22

Poprzednie spotkania

EBLK 2020/2021

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
64 - 68
Final Score

EBLK 2019/2020

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
64 - 71
Final Score

EBLK 2018/2019

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
58 - 70
Final Score

EBLK 2018/2019

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
59 - 65
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
64 - 58
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
52 - 83
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
65 - 59
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
91 - 86
Final Score

EBLK PLAY-OFF 2017/2018 ĆWIERĆFINAŁ A

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
67 - 72
Final Score

EBLK 2017/2018

Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
VBW Arka Gdynia
92 - 85
Final Score

EBLK 2017/2018

VBW Arka Gdynia
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
73 - 75
Final Score