DJ Irvin specjalnym gościem spotkania derbowego!

Miło nam poinformować iż podczas meczu derbowego szykuje się nie lada atrakcja. Specjalnym gościem który  zaszczyci nas swoją obecnością i da mały pokaz swoich umiejętności będzie Irvin.

Irvin – Czyli Tomasz Ciupak urodzony 1 Lutego 1989 roku w Bydgoszczy. Tomek od najmłodszych lat wykazuje talent do Dj-ki, już w wieku 16 lat wygrywa konkurs dla młodych dj-i producentów w Bydgoszczy. Tam też zostaje zauważony przez jednego z menagerów 2Base Agancy, którzy pozwalają mu rozwinąć skrzydła na skalę całego kraju. Irvin to wysyp energii, połączonej z muzyką co daje niesamowity show. Mix niesamowicie szybkie, emocje i uczucia w nim zawarte pozostają w pamięci na długo. W czasie obecnym Irvin produkuje, i przygotowywuje się do Wydania swojego debiutanckiego albumu „ ACID „ – będzie to mieszanka stylu techno, melodia techno, Acid. W albumie znajda się jego produkcje oraz „Remixy” Znanych szlagierów. Utwór oraz teledysk „Set me free” otwierający album już dostępny na kanale YouTube. https://www.youtube.com/@irvin1498/video

Irvin był członkiem zespołu Free On Stege, w skład którego wchodzi ( wokalistka, perkusista, saxofon oraz On jako DJ)  Live Act, który wymaga wielkiego doświadczenia muzycznego oraz współpracy z muzykami.

Dj portalu klubowa.pl, artysta tras koncertowych europejskich marek.  Twórca i pomysłodawca wielu imprez organizowanych w całej Polsce.

GOŚĆ RÓŻNYCH FERSTIVALI POLSKICH ORAZ ZAGRANICZNYCH.
PROMUJĄC SIEBIE ORAZ SUPPORTUJĄC NAJWIĘKSZE NAZWISKA Z CALEGO SWIATA;

FERRY CORSTEN, BINGO PLAYERS, CHOCOLATE PUMA, WESTBAM, RANK1 , BRETHE CAROLINA, FEDDE LE GRAND, MOGUAI I WIELU INNYCH…

To Tylko niektóre kraje które już odwiedził; Majorka, Niemcy, Anglia, Czechy, Ukraina..

Irvin posiada tak zwaną zdolność zarażania dobrymi rytmami. Kieruje się słowami: Pomagajmy sobie nawzajem a świat będzie lepszy..W czasie swojej kariery rezydent w kilku klubach w Polsce. Agencyje – Dj Agencji Integra, Dj Agencji e-ventshow, Dj Agencji Best Party, Dj SDJL.pl Tomek jest jednym z członków grupy założycieli SDJL.PL Warszawa – Stowarzyszenie Didżejów Licencjonowanych:

LINKS :

https://www.instagram.com/irvin_oficiall/


https://web.facebook.com/irvinartist/

https://web.facebook.com/tomasz.ciupak.73

W czasie budowy ale już dostępny

Leave a Reply