Przegrywamy z KGHM BC Polkowice

Przegrywamy z KGHM BC Polkowice 48-82

Niestety ze względu na kontuzję dzisiaj na boisku brakowało Kariny Michałek, Weroniki Papiernik oraz Marty Wieczyńskiej.

Mecz rozpoczął się od bardzo wyrównanej pierwszej kwarty, gdzie koszykarki obu drużyn dzielnie walczyły o każdą piłkę, starając się zdobyć przewagę nad rywalkami. Po zakończeniu pierwszej kwarty na tablicy wyników pojawiła się zaledwie minimalna przewaga na korzyść drużyny gości, co zapowiadało zacięte starcie do samego końca.

W kolejnych kwartach zespół z Polkowic stopniowo zaczął odskakiwać na prowadzenie, wykorzystując swoje umiejętności zarówno w obronie, jak i ataku. Zawodniczki gości prezentowały wysoki poziom skoncentrowania i determinacji, co pozwoliło im stopniowo budować przewagę nad przeciwniczkami.

W czwartej kwarcie zespół KGHM BC Polkowice zdecydowanie odskoczył. Ich efektywność w ataku oraz nieugiętość w obronie przekładały się na punkty zdobywane rzutami z różnych pozycji na boisku. Drużyna gospodarzy nie była w stanie zatrzymać drużyny gości, co doprowadziło do znacznego powiększenia przewagi punktowej na korzyść zespołu z Polkowic.

Ostatecznie, po zakończeniu czwartej kwarty, KGHM BC Polkowice zwyciężyła z przewagą wynoszącą 34 punkty.

Calloway (3×3), Wieczyński, Zdrodowska 2, Radić 10 (2×3), Papiernik, Hamilton 11, Pawlikowska 10, Świątkowska, Sztąberska, Maławy, Zmierczak