Niestety zabrakło nam szczęścia

Spotkanie pomiędzy drużynami koszykarskimi KS Basket 25 Bydgoszcz a SKK Polonia Warszawa dostarczyło kibicom niezapomnianych emocji i wrażeń. Mecz odbył się w malowniczej atmosferze Hali Sportowej „SISU Arena” w Bydgoszczy, a walka na parkiecie była zacięta i nieprzewidywalna.

Pierwsza kwarta rozgrywana była na najwyższym poziomie, obie drużyny prezentowały wysoką jakość gry. Koszykarki gospodarzy, KS Basket 25 Bydgoszcz, zdołały zdobyć przewagę, zwyciężając tę część meczu. Mimo wyrównanej walki, miejscowe zawodniczki potrafiły skutecznie wykorzystać swoje atuty, zdobywając ważne punkty i prowadzenie.

W drugiej kwarcie sytuacja uległa zmianie, gdy drużyna SKK Polonia Warszawa odwróciła losy spotkania na swoją korzyść. Goście z Warszawy zaczęli skutecznie kontratakować, osiągając znaczącą przewagę punktową. Ich obrona była solidna, a atak precyzyjny, co pozwoliło im wygrywać tę część meczu.

Reszta spotkania przyniosła widzom nieustanny napięcie, gdyż obie drużyny nie dawały za wygraną. Kwarty były niezwykle wyrównane, a zawodniczki obu ekip prezentowały wysoką intensywność gry. Ostatecznie jednak to SKK Polonia Warszawa zdołała utrzymać przewagę zdobytą w drugiej kwarcie i zwyciężyła całe spotkanie wynikiem 66:63.

KS Basket 25 Bydgoszcz – SKK Polonia Warszawa 63:66

KS Basket 25 Bydgoszcz: Calloway 24, Wieczyńska, Zdrodowska, Radić 1, Papiernik 10, Michałek 4, Hamilton 16, Pawlikowska, Świątkowska, Sztąberska, Maławy, Zmierczak 8

Kujawsko-Pomorskie | SWING Moda Męska | Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy | SISU arena | Krajowa Grupa Spożywcza | Primabiotic | bydgoszcz.pl | RosMedia | RosMedia | Toyota Jaworski Auto | KUYAVIA studio | Pasjonata Bistro